Новий проект:Проходіть вікторини і тести та отримуйте реальні гроші. Детальніше

Прем’єра кліпу гурту Rockoko “Through the time”

Прем’єра кліпу гурту Rockoko “Through the time”

16 січня прем’єра відео кліпу «Through the time» гурту ROCKOKO.

Саме це відео є другим з трилогії кліпів гурту, а третя частина побачить світ вже весною 2019 року.
Режисером кліпу «Through the time» став Назар Дюбинський та компанія Goodzyk production. Цього разу сюжет далеко неоднозначний.

 

За словами Назара:

«Це історія про нереалізовані можливості. Кожен з нас хоча б раз переживав колись в житті такий момент. Коли ти дуже чогось прагнеш, а тоді, коли, здавалося б, мрія твого життя справджується, щось не дає тобі не те що насолодитися, а й просто протягнути до неї руку.
Так Марко – манекен, людина, яких навіть у нашому місті тисячі. Життя проходить повз нього, але якось у нього появляється мрія, ціль до якої потрібно прагнути. От він і уявляє собі свої ідеальні стосунки з Мартою. Марта – також манекен, яка стоїть у вітрині і чекає, коли з‘явиться мрія всього її життя. І вона з‘являється у вигляді Марка. Правда, тоді, коли вона це усвідомлює, Марку їхні стосунки вжж зовсім не потрібні. Буденне життя стає між ним і Мартою.»

Фотографії з події:

У кліпі також присутні образи музикантів. Саме вони і є відображенням того, що твориться, у підсвідомості кожної людини. Це страхи, непорозуміння, емоції, враження.
Робота над кліпом зайняла два місяці.

Сама зйомка тривала 12 годин поспіль. Головними акторами стали: Марта Троцюк – блогер, та Марко … – актор театру ім. Леся Курбаса.
Учасники гурту ROCKOKO активно долучалися до всього процесу зйомок, а зокрема і до написання сценарію.
Ось що про відео роботу «Through the time» каже, автор композицій, учасник гурту ROCKOKO, Михайло Романишин:

«Історія нашого кліпу – це постійна гра з протиріччями.
У першому відео з трилогії – “Mutual Love” події звичного міста майбутнього нічим не відрізняються від подій сьогодення. У кожного свої турботи і тільки Манекен перебуває осторонь всього. Він беземоційний і ніби неживий, тому що не відчуває любові.

У “Through the time” в Манекена з’являється друга половинка, яка на перший погляд така ж як і він сам. Вона закохується і стає справжньою, живою – повною протилежністю Манекену. Навіть більш живою ніж люди великого міста майбутнього, обтяжені технологічними новинками.

У цій історії манекени є зовсім різними і уособлюють нас (людей), от тільки ми повинні самостійно вирішити якими хочемо бути – “пластмасовими” чи “живими”.
А які емоції та асоціації викличе у вас перегляд кліпу «Through the time»? Думаємо ви зможете відповісти на це питання після перегляду відео.

Більше новин:

Залишити відповідь